ویژگی های چای اصیل ایرانی نیوشا

  • موثر بر سلامت دندان و لثه
  • جلوگیری از خواب آلودگی
  • کاهش کلسترول خون
  • کمک به هضم غذا
  •  درمان نقرس

چای اصیل ایرانی نیوشا

چای اصیل ایرانی نیوشا نمونه ای منحصر به فرد و کمیاب از چای ایرانی است که با طعم گس می باشد. به دلیل رنگ کمی که دارد برای افرادی که دارای غلظت خون می باشند، مناسب است. چای ها انواع مختلفی دارند اما آنچه ما ایرانی ها به عنوان چای اصیل می نوشیم چای سیاه است.

مصرف چای اصیل ایرانی از برند نیوشا نوشیدنی مفیدی برای تصفیه خون از طریق ازدیاد ترشحات کلیوی است، به هضم غذا کمک می کند، سبب نشاط، بیداری و مانع خواب آلودگی می شود. برای نقرس و اسکوربوت نیز مفید است. برگ چای، دارای کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم، پیگمان ها ی فلاوونیک، بازهای پوریک، تئوفیلین، ویتامین، کلروفیل، تانن و کافئین است. مصرف چای بعد از غذا، به هضم آن کمک می کند، اما برای پیشگیری از عدم جذب آهن بهتر است ۱ ساعت بعد از صرف غذا چای نوشیده شود. برای شیرین کردن چای، عسل بهترین ماده است.

تاریخچه چای:

کشور چین را اولین کشور مصرف کننده و تولید کننده چای می دانند و پس از آن هند از بزرگترین تولید کنندگان این محصول است. هلندی های بوته چای را از کشور چین به اروپا بردند و این گیاه آرامش بخش نیز در اروپا طرفداران بی شماری جذب نمود. مصرف چای در ایران به قرن هفدهم باز می گردد. اما حدود یک قرن و نیم پیش این گیاه در ایران کشت شد. در تاریخ از از میرزا محمد علی مشهور به کاشف السلطنه به عنوان اولین شخصی که چای را در ایران کشت نمود نام برده شده است.

کاشف السلطنه به عنوان ژنرال کنسول ایران در این سال در هند مشغول کار شد و در این مدت شیوه کشت و برداشت این محصول را آموخت و این دانش را به کشور ایران منتقل نمود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چای اصیل ایرانی نیوشا ۳۵۰ گرمی”

Your email address will not be published. Required fields are marked

محصولات مرتبط

preloader