ویژگی های مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا

  • اشتها آور، کمک به هضم غذا و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
  • کمک به کاهش خون ریزی رحم و کاهش دردهای قاعدگی
  • محافظت در برابر التهاب های عصبی
  • ادرارآور و پاک کننده کلیه و مثانه
  • درمان و پیشگیری از نفخ معده
  • بهبود اختلال و نارسایی کبدی
  •  ضد اضطراب و ضد افسردگی

مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا

مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا اشتها آور بوده و همچنین به تسهیل گردش خون کمک می نماید. زعفران بسیار خوش عطر بوده و طعم مطلوبی به چای می دهد.

همه چیز درباره زعفران

 واژه زعفران ترجمه عربی است از واژه اصیل پارسی زرپران (زر + پر + ان = گلی که پرهایش مانند زر است) و استفاده از آن در جوامع انسانی قدمتی بیش از ۳۵۰۰ سال دارد. رنگ چشم نواز زعفران به خاطر وجود ماده ای به نام کروسین است.

خواص زعفران

یکی از خواص زعفران نشاط بخشی و بهبود خلق است و بر همین اساس مصرف مداوم و در عین حال متناسب آن می تواند در پیشگیری از استرس و افسردگی موثر باشد. زعفران یک گیاه اشتها آور است و اشتها و میل افرادی که احساس کمبود وزن می کنند را به صورت سالم و بدون عوارض جانبی، افزایش می دهد.

 زعفران یک ماده موثر در درمان و پیشگیری از نفخ معده و ترشحات اسیدی آن است. زعفران کمک بسیار زیادی به گردش مناسب خون نموده و از این راه نارسائی ها و اختلالات کبدی را دفع و درمان می کند. ماده اصلی موجود در زعفران از سلول های مغزی در برابر بیماری ها و التهاب های عصبی محافظت می کند.

چای زعفران با توجه به تجمیع خواص چای و زعفران در آن، کمک فراوانی به هضم غذا و بهبود عملکرد گوارشی بدن می کند. از سوی دیگر مصرف گیاه زعفران به صورت دم کرده، در کاهش خونریزی رحم و همچنین کاهش دردهای ناشی از قاعدگی تاثیری ملموس دارد. چای زعفران نیوشا خون ساز است و موجب تسهیل گردش خون و همچنین کاهش فشار خون می شود. ادرارآور بوده و کلیه و مثانه را پاک می کند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا ۲۰ عددی”

Your email address will not be published. Required fields are marked

محصولات مرتبط

preloader