ویژگی های قهوه فوری ۱×۳ اکسکلوسیو نیوشا

  • حاوی کافئین کمتر و آکریلامید بیشتر نسبت به قهوه معمولی
  • افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی
  • تقویت عملکرد مغز
  • کاهش افسردگی

معرفی قهوه فوری ۱×۳ اکسکلوسیو نیوشا

کافئین، متداول ترین محرک در دنیاست و قهوه بزرگ ترین منبع غذایی آن است. اما قهوه فوری به طور کلی نسبت به قهوه معمولی کافئین کمتری دارد. یک فنجان قهوه فوری ۱×۳ اکسکلوسیو نیوشا ۳۰ تا ۹۰ میلی گرم کافئین دارد در حالی که یک فنجان قهوه معمولی ۷۰ تا ۱۴۰ میلی گرم کافئین دارد. قهوه فوری به صورت بدون کافئین هم وجود دارد. افراد حساسیت های متفاوتی نسبت به کافئین دارند بنابراین قهوه فوری می تواند گزینه بهتری برای آن هایی باشد که لازم است مصرف کافئین شان را کم نمایند.

مصرف بیش از حد قهوه و کافئین می تواند باعث مشکلات گوناگونی همچون اضطراب، اختلال خواب، بی قراری، ناراحتی معده، رعشه و ضربان تند قلب شود.

قهوه فوری یا قهوه محلول قهوه ای است که در جریان تولید بخش نامحلول آن جدا شده و بخش محلول که همان پودر قهوه می باشد پس از قرار گرفتن در آب به وسیله دستگاه های تبخیر کننده، خشک شده و به صورت پودر بسته بندی می شود. به همین دلیل زمانی که قهوه فوری را داخل آب جوش ریخته کاملا در آب حل می شود.

از مزیت های قهوه فوری نسبت به قهوه، سریع آماده شدن آن است زیرا نیازی به دم کشیدن و یا قهوه ساز ندارد. همچنین ارزان تر از قهوه معمولی است و ماندگاری بیشتری نیز دارد. قهوه فوری کافئین کمتر و آکریلامید بیشتری نسبت به قهوه معمولی دارد اما آنتی اکسیدان هایش به همان اندازه است.

از مزایای قهوه فوری ۱×۳ اکسکلوسیو نیوشا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قهوه و کافئین می توانند ریسک بیماری های کبدی مانند سیروز و سرطان کبد را کم کنند.

کافئین می تواند متابولیسم را افزایش دهد و چربی سوزی بیشتری برایتان داشته باشد.

قهوه به کاهش ریسک افسردگی و خودکشی کمک می کند.

کافئین عملکرد مغز را تقویت می کند.

اولین شرکتی که قهوه فوری را تولید کرد، شرکت معروف Nestle بود. با ورود بسته های Nestle Coffee به ایران، اصطلاح نسکافه نیز رواج یافت. به همین خاطر قهوه فوری را با نام نسکافه نیز می شناسند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قهوه فوری ۱×۳ اکسکلوسیو نیوشا ۲۰ عددی”

Your email address will not be published. Required fields are marked

محصولات مرتبط

preloader