ویژگی های قهوه فوری ۱×۲ نیوشا

  • حاوی کافئین کمتر و آکریلامید بیشتر نسبت به قهوه معمولی
  • افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی
  • تقویت عملکرد مغز
  • کاهش افسردگی

درباره قهوه فوری ۱×۲ نیوشا

قهوه فوری ۱×۲ نیوشا قهوه ای مناسب برای کسانی است که به دنبال رفع خستگی خود هستند. کافئین، متداول ترین محرک در دنیاست و قهوه بزرگ ترین منبع غذایی آن است. اما قهوه فوری به طور کلی نسبت به قهوه معمولی کافئین کمتری دارد. یک فنجان قهوه فوری ۳۰ تا ۹۰ میلی گرم کافئین دارد در حالی که یک فنجان قهوه معمولی ۷۰ تا ۱۴۰ میلی گرم کافئین دارد. از آنجایی که افراد حساسیت های متفاوتی نسبت به کافئین دارند، قهوه فوری می تواند گزینه بهتری برای آن هایی باشد که لازم است مصرف کافئین شان را کم نمایند. قهوه فوری به صورت بدون کافئین هم وجود دارد.

کافئین زیاد می تواند باعث اضطراب، اختلال خواب، بی قراری، ناراحتی معده، رعشه و ضربان تند قلب شود.

قهوه فوری یا قهوه محلول قهوه ای است که در جریان تولید، بخش نامحلول آن جدا شده و بخش محلول که همان پودر قهوه می باشد پس از قرار گرفتن در آب به وسیله دستگاه های تبخیرکننده، خشک شده و به صورت پودر بسته بندی می شود. به همین دلیل زمانی که قهوه فوری را داخل آب جوش ریخته به طور کامل در آب حل می شود.

یکی از مزیت های قهوه فوری ۱×۲ نیوشا نسبت به قهوه، سریع آماده شدن آن است چون نیازی به دم کشیدن و یا قهوه ساز ندارد، ارزان تر از قهوه معمولی است و ماندگاری بیشتری نیز دارد. قهوه فوری کافئین کمتر و آکریلامید بیشتری نسبت به قهوه معمولی دارد، اما آنتی اکسیدان هایش به همان اندازه است.

از مزایای قهوه فوری ۱×۲ نیوشا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قهوه و کافئین می توانند ریسک بیماری های کبدی مانند سیروز و سرطان کبد را کم کنند.
  • کافئین می تواند متابولیسم را افزایش دهد و چربی سوزی بیشتری برایتان داشته باشد.
  • قهوه به کاهش ریسک افسردگی و خودکشی کمک می کند.
  • کافئین عملکرد مغز را تقویت می کند.

اولین شرکتی که قهوه فوری را تولید کرد، شرکت معروف Nestle بود. با ورود بسته های Nestle Coffee به ایران، اصطلاح نسکافه نیز رواج یافت. به همین خاطر قهوه فوری را با نام نسکافه نیز می شناسند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قهوه فوری ۱×۲ نیوشا بدون شکر ۲۰ عددی”

Your email address will not be published. Required fields are marked

محصولات مرتبط

preloader